Wielkość nacisku między oknem a ramą. Im większe ciśnienie, tym mniej hałasu może wejść do budynku.

W korporacjach realizowane są najlepsze dźwiękoszczelne okna na rynku, wykorzystując czynniki 2-4 powyżej. Na koniec ładujemy sprężyny w naszej ramie, co czyni ciągłe ściskanie szklanych paneli. To ciągłe ściśnięcie zapobiega wyciekom dźwięku i pomaga zatrzymać hałas wibrujący przez szybę. Czy drzwi przesuwne z izolacją akustyczną działają w niniejszy sam sposób?

Dźwiękoszczelne okna oferują nowatorskie rozwiązania dźwiękoszczelne jednak podobne rozwiązania używane są przy przesuwanych szklanych drzwiach, które są tak samo skuteczne, jak dźwiękoszczelne okna. Podobnie jak w naszym dźwiękoszczelnym modelu okiennym, dodajemy drugie przesuwne szklane drzwi, które jeszcze bardziej spełniają Państwa wymagania w obrębie izolacji akustycznej i bezpieczeństwa.

Dźwiękoszczelne drzwi przesuwne szklane mogą być montowane jako dodatek do wewnątrz lub na zewnątrz swoich istniejących wcześniej przesuwanymi szklanymi drzwiami .

Zastosowanie dźwiękoszczelnych drzwi przesuwnych spowoduje zmniejszenie hałasu o 75%, a dodatkowo zaizoluje i zapewni znacznie większe bezpieczeństwo dla Twojego miejsca zamieszkania.