Od przeszło 6 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów – Zapraszamy

Nasza firma z 20-letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazów dachowych. Od przeszło 8 lat walczymy o wysoką jakość oferowanych produktów. Wierzymy, iż przekłada się ona na jakość i komfort Twojego życia. Jesteśmy firmą rodzinną, która z upływem lat nie traci energii do tworzenia nowości. Doskonale wiemy, jak istotne jest dla Państwa bezpieczeństwo najbliższych, dlatego nieustannie pragniemy go strzec. Dostarczamy okna do wielu krajów świata. Nieustannie inwestujemy w wyposażenie i unowocześnianie parków maszynowych, by móc dostarczać do Twojego domu produkty bezpieczne, komfortowe i trwałe. Podstawowym założeniem tego projektu było otwarcie własnego laboratorium badawczego, unowocześnienie parku maszynowego oraz wdrożenie innowacyjnej konstrukcji stolarki plastikowej. Dzięki wdrożonemu procesowi restrukturyzacji jeseśmy czwartym polskim producentem okien dachowych produkującym wyroby na najwyższym światowym poziomie. Aktualnie zakład posiada 20000 m2 hal produkcyjnych a plany 

rozwojowe zakładają dalszą ekspansję iinwestycje w zakresu wdrażania nowych technologii. W 2004r. do oferty zostały wdrożone nowe lepsze okna dachowe w plastiku. Cała grupa najbardziej popularnych okien obrotowych z PCV z wyższym parametrem energooszczędności dla całego okna bez konieczności stosowania dodatkowych bloków termicznych.

Kontrast między kurtyną a dekoracją był w zeszłych latach sposobem na wnętrza, ale w tym roku na scenie aranżacji wnętrz dominują pasujące odbitki. Najnowsze trendy widzą te same wydruki zdobiące ściany, miękkie meble i zasłony dla spójnego wykończenia wnętrza.

To nie tylko zabiegi okienne oraz dekoracje są  istotnymi artykułami aby stworzyć modny wygląd hotelu. W zeszłym roku coraz więcej osób dopasowwywała swoje zasłony pod kolor ścian.