Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś.

Jeśli jesteś w starszym domu oraz chcesz zamontować nowe okna w swojej domowej lub komercyjnej nieruchomości, nasz sklep jest tylko dla Ciebie. Zadzwoń do odpowiedniego zespołu już dziś i możemy omówić twoje wymagania, opowiedzieć o różnych sprzedawanych przez nas produktach i odpowiedzieć na każde Twoje pytania. Będziemy szybko pracować, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze materiały do Twojego domu.

OKNA Z PODWÓJNYMI PRZESZKLENIAMI PCV.

W naszym salonie dostarczamy i montujemy stylowe podwójne oszklenie typu PCV, które nada Twojemu domowi charakter i kształtuje atmosferę pomieszczenia. Nasza najnowsza generacja okien z podwójnymi szybami pozostaje praktyczne i zachowuje ładny wygląd bez dodatkowej kosztownej konserwacji. Nowe materiały i technologie użyte do produkcji naszych okien pozwalają na dobrą izolację akustyczną i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą konserwację i komfort.

Nasze oszczędne podwójne szyby są produkowane przy użyciu najnowszej technologii w szklanych i dystansowych jednostkach, co pozwala odbijanie ciepła generowanego z wnętrza domu z powrotem do pomieszczenia, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słoneczne, maksymalizując w ten sposób czynności termiczne okien.