– Okiennice: okiennice mogą być instalowane w środku lub na zewnątrz domu. Okiennice zewnętrzne zapewniają dodatkową ochronę przed niepogodą  a jako dodatkowy plus mogą nawet pomóc w powstrzymaniu intruzów. 

– Aktualizacja: możesz ocieplić okna na wiele sposobów, ale jeżeli są stare, może to być po prostu trudniejsze do wykonania.  Uzyskanie nowoczesnych okien może pomóc zwiększyć efektywność grzewczą mieszkania. Ta strategia może stanowić o wiele bardziej wydajne rozwiązanie niż stosowanie zabiegów okiennych w celu zaizolowania przestrzeni. 

Jeśli twoje stare okna wydają się być istotnym źródłem utraty ciepła, porozmawiaj z jednym z dobrych pracowników o ich wymianie. Chętnie pomożemy Ci znaleźć rozwiązania okienne dla Twojego domu Zadzwoń do nas już dziś aby otrzymać dużo informacji.

Zakup nowych okien przed kwartałem zimowym

Stare okna mogą Cię kosztować drożej niż możesz się spodziewać. W rzeczywistości możesz być zdziwiony gdy dowiesz się ile kosztują okna. Czy znasz najlepszy czas w roku, aby wymienić stare okna? Jeśli już ich nie zmieniłeś, wykonanie tego przed zimą może ułatwić Ci zaoszczędzić pieniądze na kilka sposobów. Nie czekaj do okresu wiosennego  aby zainstalować nowe okna.