okucia, te same szyby, podobne uszczelki; duża różnica jest w materiale zastosowanym do budowy profili ramowych.

Przed decyzją należy rozważyć kilka istotnych faktów.

Ramy okien drewnianych w stosunku do profili plastikowych są z zasady trochę cieplejsze  natomiast w przypadku nowoczesnych, wielokomorowych okien plastikowych, różnice nie są już duże. Dodatkowo, dziś już praktycznie wszystkie odpady poprodukcyjne profili plastikowych, oraz stare, zużyte okna plastikowe, wykorzystywane są do ponownego przerobu.Prowównaniewartośći okien plastikowych do okien drewnianych. Cena okien PCV z zasady jest znacznie  niższa niż okien drewnianych. W takim wypadku, niezbędne jest ciężkie i drogie usunięcie wielu warstw powłok malarskich i ponowne pokrycie okien odpowiednimi powłokami lakierniczymi poczynają od impregnatu, poprzez podkład i wierzchnie warstwy lakiernicze.Z punktu widzenia ochrony przeciwpożarowej, niewątpliwie okna plastikowe są bezpieczniejsze niż okna drewniane, gdyż plastik nie rozprzestrzenia ognia i jest samo gasnący, czego nie można powiedzieć o drewnie pokrytym kilkomawarstwami farby lub lakieru.

Firma jest na rynku od 5 lat. Wykonane przez nas prace potwierdzają wysoki standard wyprodukowania naszych okien oraz oferowanych usług.

Jesteśmy duże badanie w obrębie kompleksowej obsługi inwestycji na obiektach użyteczności publicznej takich jak: hotele, oraz budynkach prywatnych inwestorów. Okna z tej oferty zapewniają Państwu bezpieczeństwo i energooszczędność, którą każdy z was bardzo sobie ceni.